Krótkie spodenki dla dziewczynek

Wyświetlanie 1–24 z 64 wyników

Filtry

DZIEWCZĘCE KRÓTKIE SPODENKI
Dziecięca moda na przestrzeni dekad, a właściwie nawet wieków, zmieniała się jak w kalejdoskopie. Śpiochy i niemowlęce body pojawiły się stosunkowo niedawno. Wcześniej królowały wszelkiego rodzaju beciki, zawiniątka bądź po prostu sukieneczki. Na zdjęciach z przełomu dziewiętnastego i dwudziestego wieku, a nawet z początków tego ostatniego, mali chłopcy ubrani w sukienki wcale nie są rzadkością. Wszystko jednak ewoluuje, a trendy odzieżowe z czasem zmieniać potrafią się o sto osiemdziesiąt stopni. I tak oto dawniej chłopcy nosili sukienki a teraz – małe dziewczynki w spodenkach są normą w naszym codziennym krajobrazie. Krótkie spodenki dla dziewczynek mogą naturalnie być identyczne z modelami zaprojektowanymi z myślą o chłopcach. Wiele modeli szortów dla młodych dam różni się jednak od chłopięcych spodenek. Część z nich, chociaż jest niewątpliwie spodenkami, przypomina na przykład pełne falbanek spódniczki. Pomimo systematycznych i dynamicznych metamorfoz zachodzących w sposobie ubierania się przez obydwie płcie – nadal są jednak pewne granice i niewielu rodziców obecnie wybrałoby takie obfite w falbany bloomersy dla swojego synka. Zwłaszcza te ostatnie, to krótkie spodenki dla dziewczynek, które powstały szczególnie z myślą o dziewczynkach i dla nich są z założenia przeznaczone.
BLOOMERSY, CZYLI COŚ DLA NIEMOWLAKÓW!
Przez ostatnie lata, jeśli nie dekady, niemal każde kolejne lato w Polsce jest coraz bardziej gorące. O ile nasze babki dbały głównie o to, żeby dziecko było ubrane ciepło, „nie przewiało go” i się nie zaziębiło, to obecnie przez kilka miesięcy w roku szukamy dla maluchów ubranek skąpych, lekkich i przewiewnych. W wielu okolicznościach, na przykład w domu czy na działce bieganie w samej pieluszce jest całkowicie na miejscu. W miejscach, gdzie jest więcej ludzi, wypada chociażby przykryć jednorazową pieluszkę. Właśnie z myślą o niemowlętach i tego rodzaju okolicznościach powstały bloomersy, czyli bardzo krótkie spodenki dla dziewczynek i chłopców zakładane na pieluszkę. Naturalnie po te bogate w falbanki i kwiatuszki sięgają chętnie rodzice i opiekunowie dziewczynek. Bloomersy dla niemowląt są jednym z najpopularniejszych i najbardziej praktycznych strojów na upalne lato. Można nosić je bezpośrednio na pieluszce albo na przykład na body niemowlęcym bez rękawów. Najlepiej oczywiście na fantastycznym niemowlęcym body z nadrukiem z Fabryki Bodziaków! Polecamy bloomersy zarówno gładkie, jak i te bogato zdobione już fabrycznie – w kwiaty, owoce i inne wzory. Krótkie spodenki dla dziewczynek w postaci bloomersów z falbankami w Fabryce Bodziaków to naprawdę duży wybór atrakcyjnych motywów je zdobiących.
KRÓTKIE SPODENKI DZIEWCZĘCE
Dzieci rosną, a w Fabryce Bodziaków pojawiają się coraz to nowsze modele krótkich spodenek dla dziewczynek, również dla tych starszych niż niemowląt. Krótkie spodenki dla dziewczynek gładkie i we wzory w większych rozmiarach to już klasyczne krótkie spodenki typu szorty albo na przykład bermudy. Krótkie spodenki dla dziewczynek można komponować także w ciekawe zestawy. Proponujemy zestaw małego kibica (płci żeńskiej oczywiście)