Wyświetlanie 1–24 z 201 wyników

Filtry

KOSZULKI I BODY NA URODZINY

Nie wiesz czym obdarować pociechę? Ma już tyle zabawek, że nie niemal nie mieszczą się w pokoju? A może lepiej coś wesołego do ubrania dla dziecka lub dla całej rodziny? Dzieci na pewno ucieszą nie tylko ubranka dla nich, ale także to, że ich opiekunowie noszą na przykład koszulki z identycznym motywem. Koszulkę dla dziecka z okazji pierwszych, drugich lub trzecich urodzin można później zachować jako nostalgiczną pamiątkę, której widok będzie bawił za kolejne piętnaście, dwadzieścia czy też więcej lat. Komplety dwuczęściowe najczęściej kojarzą się z odzieżą typu dres lub czapka i rękawiczki, jednak nasze są wyjątkowe. To komplety obejmujące dwie koszulki na przykład dla rodziców, rodzeństwa lub innych osób. Oprócz tego rodzaju dwuczęściowych kompletów polecamy także pojedyncze koszulki oraz niemowlęce body na urodziny oraz inne okazje.

WYJĄTKOWE UBRANKA NA URODZINY

Wykonane z najwyższej jakości bawełny komplety oraz pojedyncze sztuki odzieży z atrakcyjnymi nadrukami to bardzo wygodne ubranka. Bawełna jest jednym z najchętniej stosowanych naturalnych włókien, ze względu na swoje niezwykle praktyczne właściwości. Ponadto w porównani z innymi tkaninami na bazie włókien roślinnych, na przykład z lnem, jest ona szczególnie ekonomicznym rozwiązaniem. Bawełniana odzież przepuszcza powietrze, łatwo jest ją wyprać nawet w wysokich temperaturach, co ma znaczenie zwłaszcza wówczas kiedy pierzemy ubranka dla niemowląt, jest wdzięcznym materiałem do umieszczania na nim nadruków. W związku z tym właśnie z bawełny powstają nasze kolorowe i fascynujące komplety dwuczęściowe dla dzieci, koszulki, pajace czy też śliniaki z nadrukiem.

URODZINOWE KOMPLETY

Na kinderbal, na rodzinną wycieczkę i wszędzie tam, gdzie jesteście razem warto to podkreślić. Oprócz kompletów typowo dla dzieci przygotowujemy również komplety koszulek z tym samym motywem dla całej rodziny. Na naszej stronie znajdziecie na przykład zestawy z motywem myszki, kwiatów, zwierząt i inne. Wybierzcie ulubiony lub zaprojektujcie własny, niepowtarzalny symbol Waszej rodziny na urodziny małego szkraba, który będzie zdobił Wasze koszulki! Mogą to być koszulki tematyczne – nawiązujące do aktywności jakim oddajecie się wspólnie całą rodziną i wiele, wiele innych. Komplety dwuczęściowe dla dzieci albo pojedyncze koszulki dla jedynaków mogą zostać rozszerzone o dopasowane do nich kolorystycznie i pod względem wzornictwa koszulki dla rodziców, dziadków czy też wujka albo cioci. Małe dzieci będą dumne z tego, że noszą takie same ubrania jak dorośli. Wszystkie koszulki oraz całe komplety wykonane są z najwyższej jakości bawełny, która wiele przetrwa. Długo zatem będą symbolem pięknych wspomnień oraz jednymi z najwygodniejszych części garderoby jakie posiadacie w Waszych szafach. Sprawcie sobie tekstylne prezenty na urodziny i nie tylko!