Święto Mamy

Wyświetlanie 1–24 z 533 wyników

Filtry

UBRANKA DLA DZIECI NA ŚWIĘTO MAMY

Specjalny dzień to specjalne ubranka. Na Święto Mamy polecamy bodziaki i inne ubranka z nadrukiem dla najmłodszych i tych nieco starszych. Dla wszystkich, przynajmniej w pewnym okresie życia, mam to najważniejsza osoba pod słońcem. Świętujemy Dzień Mamy w dzieciństwie, ale również – kiedy jesteśmy dorośli. Zatem ubranka i ubrania z odpowiednim, okolicznościowym nadrukiem nigdy nie wychodzą z mody. Dzieci zwykle chętnie je noszą, a te starsze – także pragną uhonorować swoją mamę czymś wyjątkowym. Na przykład pięknym t-shirtem z napisem „Królowa Matka” lub innym. Tego dnia każda mama po prostu króluje, niezależnie od tego do kogo w domu ostatnie słowo należy na co dzień. Koszulka to coś bardziej trwałego niż sztampowe już kwiatki. Jedno drugiego zresztą nie wyklucza. Oprócz stosownego napisu sami wybierzcie najlepszą grafikę właśnie dla swojej mamy.

DZIEŃ MAMY Z FABRYKĄ BODZIAKÓW

Wybór jest bardzo szeroki. Tylko od Was zależy, czy będzie to wspomniana już „Królowa Matka”, miłosne wyznanie czy może słowo „mama” we wszystkich możliwych językach. Każdy nadruk na Święto Mamy może być bardzo indywidualny bez względu na to, czy chodzi o niemowlęce body czy też t-shirt nastolatka, który już dawno na swoją rodzicielkę patrzy dosłownie z góry. Wszystko, co kojarzy Ci się z tą konkretną Mamą jest tutaj jak najbardziej na miejscu. Oprócz proponowanych przez nas zestawów i pojedynczych ubrań możecie zamówić dowolną sztukę odzieży z prezentowanych przez nas w zakładce z rozmiarami, wskazać wybrany projekt, a resztę – najlepiej zostawić nam.

KOMPLETY NA DZIEŃ MATKI

Na Święto Mamy zarówno jako prezent jak i po prostu strój do noszenia w ten szczególny dzień świetnie sprawdzają się zestawy ubrań: duże dla mamy i małe dla dziecka. Mogą być one z identycznym nadrukiem, bądź biorąc pod uwagę treść nadruku – tworzyć wspólnie spójną całość. Zwłaszcza małe dzieci chętnie będą nosiły ubrania „takie jak mama”. Właśnie dlatego Fabryka Bodziaków przygotowuje często wersję ubrania „dorosłą” na t-shircie oraz dziecięcą na niemowlęcym body. Rodzice natomiast oraz osoby z ich otoczenia chętnie korzystają z czasu, kiedy dziecko bardziej utożsamia się z matką i kupują słodkie bodziaki z takimi nadrukami, jakie im sprawiają frajdę.

ŚWIĘTO KAŻDEJ MAMY

Wybór ubranek dla dzieci na Święto Mamy z nadrukami jest naprawdę szeroki! Wzorów tak naprawdę jest co najmniej tyle ile mam. A każda mama wybrać może przecież kilka. Oprócz ubranek dla dzieci oraz koszulek dla dorosłych ciekawą propozycję na Święto Mamy stanowią również ozdobne poduszki z nadrukiem dla mamy. Każdy najlepiej zna swoją własną mamę i będzie wiedzieć który z tych artykułów sprawi jej najwięcej radości w dniu jej święta. No, może poza tymi, którzy nadal noszą niemowlęce body i nie potrafią jeszcze wyartykułować co chcieliby zamówić dla swojej mamy.