Święto Taty

Wyświetlanie 1–24 z 410 wyników

Filtry

URANKA DLA DZIECI NA ŚWIĘTO TATY

Jeżeli tata to Twój bohater zafunduj mu koszulkę z symbolem Supermana, niezależnie od wieku. Jeżeli masz to szczęście, że nie wyrosłeś lub nie wyrosłaś z takiego postrzegania swojego ojca – kup mu taką tym bardziej. Ubrania dla supermanów nie są jednak zarezerwowane tylko dla dorosłych. Niemowlęce body w kolorze czarnym z nadrukiem, analogiczne do koszulki tatusia w niczym im nie ustępuje. W końcu Święto Taty każdy świętować może na swój indywidualny sposób. Maluchom noszącym dopiero body lub pajace trudno raczej zrobić tacie miłą niespodziankę osobiście, jednak jest to idealny prezent, o jakim pomyśleć może ktoś z otoczenia.

UBRANKA NA ŚWIĘTO TATY

W pewnym wieku jeden bodziak to często za mało. Kiedy świętuje się z tatą szybko konieczna może okazać się zmiana. Zmiana zarówno niemowlęcego body jak i koszulki tatusia. Ubranka dla dzieci na Święto Taty powinny zatem występować w liczbie mnogiej. Na szczęście mamy ich obszerny wybór i każda kolejna odsłona dziecka i tatusia może być tego dnia o wiele bardziej interesująca. Jednocześnie prawdziwym bohaterem dnia okazać może się maluch, który przetrwa go w jednym i tym samym body od rana do wieczora bez większych zakłóceń. Dziecko być może tego nie zauważy, ale tata z pewnością będzie z niego dumny!

ZADRUKOWANE UBRANKA DLA DZIECI NA DZIEŃ TATY

Wszystko zależy jednak od indywidualnego poczucia estetyki oraz koncepcji zadruku. Mianowicie: im bardziej kolorowy i bogaty nadruk, tym mniej widać na nim ślady świętowania. Wielu rodziców na całym świecie dawno to już przetestowało. Nic nie stoi na przeszkodzie aby zmieniać odzież oraz image kilka razy dziennie, jednak dla zwolenników filozofii „zero waste” bodziaki bardzo kolorowe są bardzo wskazane. Najlepiej uniknąć zbyt częstego prania ubranek dzięki gęstemu, arcykolorowemu zadrukowi, kamuflującemu dodatkowe, nieprzewidziane wzornictwo. Taki zadruk, dokładnie według Waszego projektu oraz widzimisię na Święto Taty, zapewni Wam Fabryka Bodziaków.

NA DZIEŃ OJCA I NIE TYLKO!

Wspomniane powyżej ubranka dla dzieci na Święto Taty charakteryzujące się natłokiem kolorów właśnie ze względu na ich praktyczne aspekty niejednokrotnie sprawdzą się również w inne dni. Docenią to nie tylko tatusiowie, ale wszyscy opiekunowie małego dziecka w podróży oraz w innych okolicznościach, kiedy trudno o częstą zmianę garderoby. To naturalnie sytuacje wyjątkowe a sam pomysł potraktujmy z pewnym przymrużeniem oka. Body niemowlęce z ciekawymi nadrukami i motywami na różne okazje to świetna alternatywa choćby dla sukieneczek albo innych eleganckich strojów dla najmłodszych. Paradoksalnie body z odpowiednio dobranym nadrukiem może bardzo pozytywnie wyróżnić Waszego malucha spośród tłumu innych brzdąców a przy tym – często jest tańsze niż wytworne stroje dla niemowląt a wygląda przy tym wyjątkowo uroczo.