Spodnie dla dziewczynek

Wyświetlanie 1–30 z 97 wyników

SPODNIE DLA DZIEWCZYNEK

O ile spodnie dla chłopców charakteryzują raczej stonowane kolory oraz nieskomplikowane fasony, to jeśli chodzi o spodnie dla dziewczynek można znacznie bardziej popuścić wodze fantazji. Na szczęście wygodne spodnie noszone są już od dawna przez obie płcie co nikogo nie szokuje. I to już od wieku niemowlęcego. Wygodne i mięciutkie spodnie dla  dziewczynek stwarzają wiele możliwości tworzenia ciekawych zestawień odzieżowych razem z innymi ubrankami dostępnymi na fabrykabodziakow.pl. W przypadku dziewczynek oferujemy oczywiście także bardzo ładne spódniczki, jednak w tej kategorii znajdziecie bardzo różne modele spodenek krótkich oraz długich. Spodnie dla dziewczynek potrafią wyglądać niemal zupełnie identycznie jak te dla małych chłopców. Inne zaś – stanowią swoiste połączenie spodni ze spódniczką. Nie są to klasyczne spódnico-spodnie o obszernych nogawkach, które do złudzenia przypominają klasyczną spódnicę. W tym przypadku spodnie dla dziewczynek mają wyraźne nogawki oraz przypominającą minispódniczkę w ich górnej części. To po prostu spodnie z kilkoma nachodzącymi na siebie falbankami w ich górnej części, dzięki którym płeć noszącego je dziecka raczej nie pozostawia wątpliwości.

KRÓTKIE DZIEWCZĘCE SPODENKI

Spodnie dla dziewczynek oferowane przez Fabrykę Bodziaków to także różne modele szortów. Wśród nich są również podobne do opisanych powyżej spodni szorty z falbankami, urocze, zwiewne i po prostu idealne na letnie upały – takie do założenia bezpośrednio na pieluszkę w gorące dni. Te stricte niemowlęce modele, czyli po prostu tak zwane bloomersy, posiadają nawet głębokie wcięcia przy nogawkach, zatem bardziej przypominają majtki, którymi zdecydowanie jednak nie są i to także widać. Takie krótkie spodnie dla dziewczynek znajdziecie u nas osobno albo w zestawach z niemowlęcymi tunikami oraz opaskami z kokardą. Tymczasem szorty dla starszych dziewczynek to już raczej klasyczne modele z wyraźnie widocznymi dwiema nogawkami. Krótkie jak i długie spodenki dresowe to zresztą klasyczne spodenki typu unisex, przeznaczone zarówno dla dziewczynek jak i dla chłopców. Ostatecznego dziewczęcego lub chłopięcego charakteru strojom z nich złożonym nadają de facto dopiero koszulki i inne górne części dziecięcej odzieży.

DRESOWE SPODNIE DLA DZIEWCZYNKI

Jeżeli chodzi o długie spodnie dresowe, to oprócz wspomnianych powyżej modeli unisex mamy w swojej ofercie także dresowe spodenki z długimi nogawkami przeznaczone wyjątkowo dla dziewczynek. Oprócz tych falbaniastych z dużymi i rozłożystymi falbankami mniej więcej na wysokości miednicy do wyboru są także dziewczęce spodenki niemowlęce z nieco subtelniejszymi falbankami usytuowanymi na kolanach. Występują one jako dolna część niemowlęcego dresu w kwiaty dla dziewczynek. Oprócz takich dresów, gdzie to spodnie dla dziewczynek są gładkie, a bluzy zadrukowane bogatym kwiatowym motywem możecie kupić w Fabryce Bodziaków także spodnie dla dziewczynek całe w kwiaty. Po dobraniu do nich odpowiedniej gładkiej bluzy z naszego sklepu także mogą stanowić ciekawy komplet.